0532 225 21 53
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız
Nefes
NEFES
Yaşamımız, ilk ve son nefesimiz arasındaki sürede gerçekleşir. Hiç bir şey nefes kadar gerekli ve ‘şu ana’ ait değildir. Yemek yemeden 3 hafta, su içmeden bir kaç gün yaşayabiliriz. Fakat pek çoğumuz nefessiz ancak bir kaç dakika dayanabiliriz.
*Yaşam mucizesini mümkün kılan sadece nefestir. Nefesle alınan oksijen hücrelerimizin en önemli besinidir.
*Doğru Nefes bedenimizi sadece oksijenle değil, tüm bir hayatla buluşturur.
*Yaşamın özü enerji ve onun yarattığı titreşimdir. Evrendeki bu sonsuz titreşimle uyum içinde olabilmemize kapı açan, dolayısıyla bize sağlığımızı bahşeden aracı unsur, Nefestir…
*Ne yaptığımız kadar nasıl yaptığımız da hayatımızı belirler. Herkes nefes alıyor, ama aldığımızın farkına varmak bizi sağlıklı ve dengeli yaşama yönlendiren temel unsurdur.
BİREYSEL NEFES ÇALIŞMASI
 Kişiye özel yapılan Bireysel Nefes çalışmaları kendinizi ve yaşamınızı değiştirmek, güçlü nefese sahip olmak, arınmış bir beden ve zihne ulaşmak için atabileceğiniz güzel bir adım…
Nefes çalışmalarında öncelikle nefes analiziniz ve bununla ilgili koçluk çalışması yapılır. Yapılan nefes analizi sonrasında kişiye özel nefes çalışmaları programı hazırlanır.
Nefes çalışmaları ile güçlü nefese ulaşıldığında fiziksel, duygusal – zihinsel ve ruhsal seviyelerde dönüşüm ve yeniden yapılanma gerçekleşir.
Fiziksel olarak; Bağışıklık sistemi güçleniyor, hücreler optimal hızda yenilendiği için yaşlanma prosesi geriliyor, beden kendi kendine şifa verebilmeye başladığından fiziksel rahatsızlıklarda hızla iyileşme görülmektedir.
Duygusal ve zihinsel olarak; Bilinçaltı ve hücre hafızasındaki geçmişe ait travmalar temizleniyor. Çocukluktan itibaren kısıtlayıcı nefes, düşünce ve yaşam alışkanlıkları nedeniyle hücre hafızanızda oluşmuş, yaşamdan zevk almayı engelleyen, tüm huzursuzluklar, gerginlikler, stres ve olumsuz duyguların yerini mutluluk, huzur, netlik, dinginlik gibi olumlu düşünce ve duygular alacak.
Ruhsal olarak; Yaşam, daha geniş ve derin bir perspektiften yorumlanıyor. Üst benlikle olan bağlantı açılarak yaşam daha üst bir bilinç noktasından algılamaya ve yaşanmaya başlanıyor. Zihni karıştıran ve yoran “seçenekler” ortadan kalkıyor, yaşam net, berrak ve dengeli olmaya başlıyor. İç ses kuvvetleniyor.
Çalışma Süresi: 1,5 – 2 saat & Randevu alınarak çalışılır.
Bilgi ve Randevu için 0532 400 3411 Soley Tanu Harmancı